در حال مشاهده متن خبر

تاریخ درج:1396/04/12    نوع خبر : خبرهای سازمان A+ / A-

طبق نگاه ویژه شهردار محترم بابل " مهندس بیژنی " نصبت به ساماندهی پارکهای سطح شهر و بهبود وضعیت ارائه خدمات فرهنگی ورزشی به شهروندان گرامی, بهینه سازی پارک شهید شکری که از لحاظ جغرافیایی جهت استفاده عموم شهروندان و مسافران در تمام ساعات شبانه روز قابل بهره برداری می باشد در دستور کار سازمان عمران قرار گرفت.

این پارک که در ایام نوروز 96 با اجرای فازهای بومی و فرهنگی, اعم از جشن نوروزخوانی, کلبه سنتی و بومی, مزرعه کشت برنج, و ... به بهره برداری و استقبال بی نظیرعموم مردم رسید این بار و همزمان با شب شهادت حضرت امیرالمومنین(ع) عملیات احداث پیست دومنظوره دوچرخه سواری به نام امام علی(ع) به مساحت بیش از700 متر توسط سازمان عمران آغاز گردید. این مجموعه فرهنگی ورزشی جهت بهره برداری کودکان و بزرگسالان بعنوان پیست دوچرخه سواری با رعایت حداکثر ایمنی و استاندارد در طول شبانه روز جهت استفاده عموم و در ساعاتی از روز بعنوان پارک ترافیکی در اختیارمدارس و آموزشگاه ها جهت آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان, نوجوانان و دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

این پروژه با حضور و نظارت مستقیم مهندس خاکی " مدیرعامل محترم سازمان عمران " بصورت شبانه روزی در حال اجرا می باشد. 

سازمان عمران شهرداری بابل در تلاش است با حداکثر توان خود در کوتاه ترین زمان این مجموعه را اتمام و به بهره برداری برساند. 

برو به بالا