در حال مشاهده متن خبر

تاریخ درج:1394/11/21    نوع خبر : کارخانه آسفالت A+ / A-

کارخانه آسفالت 120 تنی سازمان عمران شهرداری بابل صبح چهارشنبه 21 بهمن 94 با حضورمسئولان شهری و پرسنل سازمان عمران در محل کارخانه آسفالت، واقع در جاده گنج افروز( بعثت 19) راه اندازی شد.

در این مراسم مدیرعامل سازمان عمران شهرداری بابل "مهندس خاکی داوودی" ضمن خیرمقدم به میهمانان محترم، با اشاره به فرسودگی کارخانه ی قبلی و اتمام عمر مفید آن پس از 23 سال تولید آسفالت ،اظهار داشت:در سال 93 با حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی وشهردارقبلی شهر بابل"مهندس عسگری"، این پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع به تصویب رسید.

مدیرعامل سازمان عمران در ادامه بیان داشت:در پاییز 94 عملیات نصب کلیه تجهیزات لازم آغاز شد تا هر چه سریعتر با راه اندازی این کارخانه ی تمام اتوماتیک،علاوه بر افزایش تولید کمی وکیفی آسفالت و صرفه جویی انرژی، گام مهمی در بهسازی خیابان های شهربابل برداریم.

"مهندس خاکی" در پایان ضمن تشکر از پیگیری های دلسوزانه ی شهردار"بیژنی" از برنامه ریزی سازمان عمران در سال 95 خبر داد و افزود: امید داریم در سال آینده، شاهد افتتاح آزمایشگاه کارخانه آسفالت وخرید دستگاه هیدرولیکی تولیدات بتنی باشیم تابتوانیم با استفاده از امکانات جدید واعمال مدیریت صحیح سبب پیشبرد طرح های عمرانی وآبادانی شهرداری بابل شویم.

در ادامه این مراسم شهردارشهر بابل" سردار بیژنی"افزون برقدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل توانمند سازمان عمران عنوان کرد:تولید 120 تن آسفالت استاندارد و باکیفیت نه تنها سبب تامین آسفالت مورد نیاز شهرداری و بخش های خصوصی می شود،بلکه منبع درآمد پایداری برای شهرداری به شمار می آید.

"بیژنی" در پایان با بیان اینکه بهره برداری از این کارخانه،خدمت موثری به شهروندان می باشد، تاکید کرد: ارائه چنین فعالیت هایی با ارتقا کیفیت زندگی مردم این شهرهمراه است که امیدواریم با حمایت شورای اسلامی،اهداف بیشتری به ثمربرسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران،در پایان این مراسم از میهمانان پذیرایی به عمل آمد.

برو به بالا